1 2  
????? ?? ?????
30/04/2010 יהודית פלי היינו בתל מגידו והיה מאלף. לאורלי ידע נרחב על הארכאולוגיה, ההסטוריה, הגאוגרפיה והסביבה. היא מגיעה מוכנה, מתבלת את הסבריה בציטטות, אנדקטות ושירים. . בהמשך טיילנו ברמות מנשה וזכינו להינות מהידע הנרחב של אורלי בטבע - ציפורים, צמחים ועוד. ממליצה בחום להצטרף לסיורים שאורלי מדריכה.
05/06/2010 רבקה נחום הנאה צרופה מעניין נעים ובטעם של עוד! טיילנו בעמק יזרעאל, אלוני אבא, בית לחם הגלילית כפר יהושע . אורלי קבילי הדריכה אותנו במקצועיות רבה עם ידע ואהבת הארץ , אורלי הדביקה אותנו באהבת א"י והצליחה לתת לנו להינות מהניחוחות וולטעום מרגבי הארץ. יישר כח ומומלץ ב י ו ת ר !!!!!
03/11/2011 נורית פרגל לכבוד יום הנישואין של הורי שעלו לארץ ב- 1949, ביקשתי מאורלי שתתכנן להורי ולכל המשפחה המורחבת טיול בירושלים בתחנות המגורים שלהם עד היום. אורלי נרתמה למבצע הזה והפכה את היום הזה לאחד המרגשים שהיו לנו בחיינו! סיפוריה והסבריה של אורלי תובלו עם סיפוריהם האוטנטיים של הורי ואח"כ גם שלנו- הדור השני והביקור במחוזות ילדותינו הפך למשמעותי יותר לאור הרקע ההסטורי שאורלי נתנה על כל שכונה ושכונה! אורלי השכילה לתת הסברים מעמיקים ועם זאת לא מעייפים המתאימים לזקנים שבחבורה כמו גם לילדים שבהם. המינון בין הליכה רגלית לנסיעה באוטובוס היה מצויין. אורלי מורת דרך נהדרת! מעניינת, בעלת ידע נרחב ביותר, אשת שיח נעימה ההופכת כל טיול לחוויה מרגשת מאין כמותה! תודה לך אורלי!
01/12/2013 עדי אלחרר - יהודה רשתות פלדה אתם מחפשים מדריכת טיולים? אורלי היא התשובה. הזמנו את אורלי לסיור של שעתיים ביפו וגילינו מדריכה בעלת ידע רחב ועצום, (לא רק בנושא יפו) מעניינת ומרתקת, ממולץ בחום. סביר להניח שנשוב ונפגש עם אורלי בעתיד.
08/05/2015 מילת יקיר אורלי אירגנה והדריכה טיול בן 3 ימים בצפון הארץ לכ-30 בני משפחתנו שהגיעו ארצה מחו"ל. אורלי לא חסכה במאמצים ובהשקעה בהכנת המסלול - בנסיעות מקדימות לאתרים השונים, בבדיקת בתי המלון והמסעדות, הכל על מנת להעניק לנו חוויה מושלמת. הטיול שנתפר על ידי אורלי היה מגוון והכיל קצת מכל דבר, במינון שהצליח לרתק ולשמח את כולנו - צעירים כמבוגרים: הסטוריה של העמים העתיקים, של העם היהודי ושל מדינת ישראל, גיאוגרפיה, פוליטיקה, טבע, דת, גבינות ויין. אורלי הגיעה לטיול מצויידת בידע מעמיק ובהמון עזרי המחשה. בסבלנות רבה ובנעימות הליכות היא סיפרה לנו את סיפורי המקום, העמיקה והרחיבה כשהיה בכך צורך וידעה גם לצמצם ולעבוד לנושאים קלילים יותר בדיוק ברגע הנכון. ניכר באורלי שהיא אוהבת את עבודתה ונהנית מכל רגע ואנו המטיילים - יוצאים נשכרים.
???? ????? ????
??
Email  
?????

于是,刘燕为将这道美胸丰胸产品美食推荐给更多的爱美女性,她带着多年的电商行业经验以及祖传的粉嫩公主酒酿蛋丰胸酿制技术,开始研究如何将甜酒冲鸡蛋的美胸丰胸产品粉嫩公主功效发挥到最大,终于在2014年,确定了配方,将其命名为“酒酿蛋”,并申请了发明专利丰胸最快方法。