? ????? ????? - ?????? ??????. ??? ??????
 1 2  
????? ?? ?????
30/04/2010 יהודית פלי היינו בתל מגידו והיה מאלף. לאורלי ידע נרחב על הארכאולוגיה, ההסטוריה, הגאוגרפיה והסביבה. היא מגיעה מוכנה, מתבלת את הסבריה בציטטות, אנדקטות ושירים. . בהמשך טיילנו ברמות מנשה וזכינו להינות מהידע הנרחב של אורלי בטבע - ציפורים, צמחים ועוד. ממליצה בחום להצטרף לסיורים שאורלי מדריכה.
05/06/2010 רבקה נחום הנאה צרופה מעניין נעים ובטעם של עוד! טיילנו בעמק יזרעאל, אלוני אבא, בית לחם הגלילית כפר יהושע . אורלי קבילי הדריכה אותנו במקצועיות רבה עם ידע ואהבת הארץ , אורלי הדביקה אותנו באהבת א"י והצליחה לתת לנו להינות מהניחוחות וולטעום מרגבי הארץ. יישר כח ומומלץ ב י ו ת ר !!!!!
03/11/2011 נורית פרגל לכבוד יום הנישואין של הורי שעלו לארץ ב- 1949, ביקשתי מאורלי שתתכנן להורי ולכל המשפחה המורחבת טיול בירושלים בתחנות המגורים שלהם עד היום. אורלי נרתמה למבצע הזה והפכה את היום הזה לאחד המרגשים שהיו לנו בחיינו! סיפוריה והסבריה של אורלי תובלו עם סיפוריהם האוטנטיים של הורי ואח"כ גם שלנו- הדור השני והביקור במחוזות ילדותינו הפך למשמעותי יותר לאור הרקע ההסטורי שאורלי נתנה על כל שכונה ושכונה! אורלי השכילה לתת הסברים מעמיקים ועם זאת לא מעייפים המתאימים לזקנים שבחבורה כמו גם לילדים שבהם. המינון בין הליכה רגלית לנסיעה באוטובוס היה מצויין. אורלי מורת דרך נהדרת! מעניינת, בעלת ידע נרחב ביותר, אשת שיח נעימה ההופכת כל טיול לחוויה מרגשת מאין כמותה! תודה לך אורלי!
01/12/2013 עדי אלחרר - יהודה רשתות פלדה אתם מחפשים מדריכת טיולים? אורלי היא התשובה. הזמנו את אורלי לסיור של שעתיים ביפו וגילינו מדריכה בעלת ידע רחב ועצום, (לא רק בנושא יפו) מעניינת ומרתקת, ממולץ בחום. סביר להניח שנשוב ונפגש עם אורלי בעתיד.
08/05/2015 מילת יקיר אורלי אירגנה והדריכה טיול בן 3 ימים בצפון הארץ לכ-30 בני משפחתנו שהגיעו ארצה מחו"ל. אורלי לא חסכה במאמצים ובהשקעה בהכנת המסלול - בנסיעות מקדימות לאתרים השונים, בבדיקת בתי המלון והמסעדות, הכל על מנת להעניק לנו חוויה מושלמת. הטיול שנתפר על ידי אורלי היה מגוון והכיל קצת מכל דבר, במינון שהצליח לרתק ולשמח את כולנו - צעירים כמבוגרים: הסטוריה של העמים העתיקים, של העם היהודי ושל מדינת ישראל, גיאוגרפיה, פוליטיקה, טבע, דת, גבינות ויין. אורלי הגיעה לטיול מצויידת בידע מעמיק ובהמון עזרי המחשה. בסבלנות רבה ובנעימות הליכות היא סיפרה לנו את סיפורי המקום, העמיקה והרחיבה כשהיה בכך צורך וידעה גם לצמצם ולעבוד לנושאים קלילים יותר בדיוק ברגע הנכון. ניכר באורלי שהיא אוהבת את עבודתה ונהנית מכל רגע ואנו המטיילים - יוצאים נשכרים.
???? ????? ????
??
Email  
?????
Nail is still a very popular fashion replica handbags uk in autumn and gucci replica . The furry design on the hermes replica of the bag makes this autumn and handbags replica. Xiaobian likes the buckle like sapphire and looks quite replica handbags .